• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۴۷۸۰
آتش سوزی انبار كالا كهریزك مهار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ فرمانده مرکز آتش نشانی شهرداری کهریزک از مهار آتش سوزی انبار کالا خبر داد. امیر رمضانی؛ با اعلام این خبر گفت: با اطلاع رسانی حریق به مرکز آتش نشانی کهریزک، نیروهای ایستگاه شماره یک و دو بلافاصله به محل حادثه واقع در منطقه صنعتی شورآباد اعزام شدند و عملیات مهار آتش سوزی را انجام دادند.

آتش سوزی انبار کالا کهریزک مهار شد

 به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ فرمانده مرکز آتش نشانی شهرداری کهریزک از مهار آتش سوزی انبار کالا خبر داد.

امیر رمضانی؛ با اعلام این خبر گفت: با اطلاع رسانی حریق به مرکز آتش نشانی کهریزک، نیروهای ایستگاه شماره یک و دو بلافاصله به محل حادثه واقع در منطقه صنعتی شورآباد اعزام شدند و عملیات مهار آتش سوزی را انجام دادند.

وی افزود: در این عملیات ابتدا کانون حریق شناسایی و پس از پاکسازی نسبی محیط اقدامات لازم برای اطفای حریق را در دستور کار قراردادند و باتوجه به موقعیت انبار و وجود وسایل قابل اشتعال در آن و احتمال گسترش حریق، از نیروهای ایستگاه شماره ۵۰ تهران و شهرداری باقرشهر نیز برای مهار آتش نیز اعلام  نیاز شده بود که با کمک نیروها و تجهیزات ایستگاه های مربوطه، حریق به طور کامل  مهار شد.

فرمانده مرکز آتش نشانی کهریزک، علت وقوع حریق را در دست بررسی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: پس از اطفای حریق و سرد کردن محیط پیرامون آن و ارائه توصیه های لازم به کارکنان انبار، نیروهای آتش نشانی محل حادثه را ترک کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0