• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ 
  • کد خبر : ۴۳۲۴
بررسی مشكلات شهرك امام حسن مجتبی در دیدار چهره به چهره مدیران بخش كهریزك
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ علی یحیی پور؛ شهردار کهریزک در دیدار چهره به چهره با اهالی محله شهرک‌امام حسن مجتبی( ع) در جریان مطالبات و مشکلات ساکنان مخله قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک

بررسی مشکلات شهرک امام حسن مجتبی در دیدار چهره به چهره مدیران بخش کهریزک

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ علی یحیی پور؛ شهردار کهریزک در دیدار چهره به چهره با اهالی محله شهرک‌امام حسن مجتبی( ع) در جریان مطالبات و مشکلات ساکنان محله قرار گرفت.

شهردار کهریزک گفت: شهرک‌امام حسن مجتبی( ع) یکی از محلات قدیمی و پرتراکم شهر محسوب می شود که پس از گذشت حدود ۳ دهه نیازمند نوسازی و توسعه سرانه ها می باشد از این رو بنا به درخواست اهالی و نظر کارشناسان حوزه های مختلف شهرداری، در این بازدید میدانی لکه گیری آسفالت معابر این محله در فهرست برنامه های واحد فنی و عمران شهرداری کهریزک قرار گرفت.

وی در ادامه احیاء و بازپیرایی فضای سبز بوستان شهید پاکنهاد را یکی دیگر مطالبات اهالی این محله عنوان کرد و گفت: به منظور افزایش و بهبود کیفی سرانه فضای سبز شهر، بهسازی این بوستان در اسرع وقت از سوی نیروهای واحد فضای سبز شهرداری به اجرا در می آید.

یحیی پور بازدید از سایر محلات شهر کهریزک را یکی از برنامه های  جاری و مستمر مدیریت شهرداری برشمرد و گفت: بر اساس میزان مشکلات و درخواست اهالی بازدید از سایر محلات به زودی انجام می شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0