سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
  • کد خبر : ۴۱۵۸
    /  2
جلسه هم اندیشی معاونان شهرسازی و درآمد شهرداری های استان تهران به میزبانی شهرداری كهریزك برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ حسینی معاون اداری مالی شهرداری کهریزک با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه در نگارش دفترچه عوارض بها و خدمات شهرداری های استان تهران ، جلسه هم اندیشی معاونان مالی و شهرسازی شهرداری های استان تهران بنا به دعوت و اعلام آمادگی شهردار کهریزک در ساختمان شهرداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک

جلسه هم اندیشی معاونان شهرسازی و درآمد شهرداری های استان تهران به میزبانی شهرداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ حسینی معاون اداری مالی شهرداری کهریزک با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه در نگارش  دفترچه عوارض بها و خدمات شهرداری های استان تهران ، جلسه هم اندیشی معاونان مالی و شهرسازی شهرداری های استان تهران بنا به دعوت و اعلام آمادگی شهردار کهریزک در ساختمان شهرداری کهریزک برگزار شد.

حسینی با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسه گفت: علاوه بر تدوین دفترچه عوارض، تبادل اطلاعات اداری و تجربیات مدیران و آشنایی با فعالیت و نوآوری خدمت در شهرداری های استان یکی از مهمترین مزایای این نشست تخصصی محسوب می شود.

معاون اداری مالی شهرداری کهریزک خاطرنشان کرد: دراین جلسه پیشنهادات و نقطه نظرات علمی هریک از مدیران مطرح شد و براساس ویژگی های شاخص و جامع شهرداری های استان، آیتم های مشترکی مطرح و مورد تایید کارشناسان قرار گرفت.

وی افزود: جلسه هم اندیشی مدیران مالی و شهرسازی فرصت مغتنمی را برای تقویت نقاط مثبت فعالیت های مالی و شهرسازی و رفع کاستی های اداری این دوحوزه مهم شهرداری ها فراهم کرده است که این فرصت می تواند نقطه عطفی برای بهبود مضاعف عملکرد مدیریت های شهری استان تهران شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0