سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
  • کد خبر : ۴۱۵۳
عملیات مناسب سازی ورودی اتوبان قم به كهریزك اجرا شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛وحید فروغی معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک با اشاره به این خبر گفت: یکی از مسیرهای دسترسی از اتوبان تهران قم به شهر کهریزک، معبر ورودی محله کریم آباد است که باتوجه به اجرای عملیات های عمرانی این مسیر دسترسی محلی از شرایط مناسب عمرانی جهت تردد رانندگان برخوردار نبود به همین منظور بنا به تاکید شهردار کهریزک مبنی بر مناسب سازی معابر شهر، زیرسازی این معبر پرتردد در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک

عملیات مناسب سازی ورودی اتوبان قم به کهریزک اجرا شد

به منظور تسهیل تردد رانندگان و عابران، عملیات زیرسازی و مناسب سازی ورودی اتوبان قم به محله کریم آباد شهر کهریزک اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛وحید فروغی معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک با اشاره به این خبر گفت: یکی از مسیرهای دسترسی از اتوبان تهران قم به شهر کهریزک، معبر ورودی محله کریم آباد است که باتوجه به اجرای عملیات های عمرانی این مسیر دسترسی محلی از شرایط مناسب عمرانی جهت تردد رانندگان برخوردار نبود به همین منظور بنا به تاکید شهردار کهریزک مبنی بر مناسب سازی معابر شهر، زیرسازی این معبر پرتردد در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک قرار گرفت.

فروغی در ادامه افزود: در این طرح عملیات تسطیح و مخلوط ریزی معبر ورودی اتوبان تهران قم به محله کریم آباد کهریزک اجرا و مسیر دسترسی محلی رانندگان و مسافران مناسب سازی شد.

معاون خدمات شهری شهردار کهریزک درپایان افزود: شهروندان در صورت دارا بودن هرگونه تقاضایی در حوزه خدمات شهری مبنی بر نظافت، جمع آوری نخاله، مناسب سازی معابر و..‌. می توانند مطالبه خود را از طریق سامانه۱۳۷ یا اطلاع رسانی به نیروهای این معاونت اعلام کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن جهت رسیدگی به درخواست اهالی اقدام‌گردد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0