جمعه, 3 خرداد 1398
واژگونی یك دستگاه كمپرسی راه كهریزك را ناهموار كرد/
۳۸۴۳
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک

 

واژگونی یک دستگاه کمپرسی راه کهریزک را ناهموار کرد/

 

اعلام خبر یک حادثه در محور جاده قدیم در تقاطع ۶۰ متری امام حسین(ع) نیروهای آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک را به محل حادثه باز کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ وحید فروغی با اشاره به این خبر گفت: نیروهای امداد و نجات مرکز آتش نشانی ایستگاه شماره ۲ پس از حضور در محل وقوع حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه کمپرسی حامل بار علوفه در هنگام گذر از زیر پل شهدای قاسم آباد، از جاده منحرف شده که این موضوع منجر به واژگونی خودرو شده است.

وی در تکمیل این خبر افزود: نیروهای امداد و نجات ابتدا اقدامات لازم جهت ایمن سازی خودرو را با قطع سیستم برق خودرو انجام دادند و سپس با ایمن سازی محیط و رفع لغزندگی ناشی از جاری شدن بنزین در سطح جاده، از احتمال وقوع حریق و تصادف جلوگیری بعمل آوردند.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: باهماهنگی انجام شده با پلیس راهور  و اعزام جرثقیل به محل حادثه، خودرو به حالت اول بازگشت و به حاشیه خیابان انتقال یافت تا با بازگشایی مسیر تردد خودروها، بار ترافیکی محور قدیم جاده تهران قم  کاهش بیابد.

نیروهای امداد و نجات پس از پاکسازی کامل محیط و کسب اطمینان از ایمنی محیط و سلامت راننده، محل حادثه را به سمت ایستگاه ترک کردندبازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0