جمعه, 3 خرداد 1398
اساسنامه سازمان آتش نشانی و مركز خدمات ایمنی شهرداری كهریزك تایید شد/
۳۸۴۰
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک

 

اساسنامه سازمان آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک تایید شد/

 

با تلاش و پیگیری مدیریت شهرداری و معاونت خدمات شهری کهریزک،  مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در قالب سازمان مستقل  آتش نشانی فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ مهندس نعمت زاده با اعلام این خبر گفت: سالهاست مرکز اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با راه اندازی دو ایستگاه و در قالب یک مرکز، مجموعه عملیات های پیشگیری، امداد و نجات و ارتقای ضریب ایمنی شهر و شهروندان کهریزک را بر عهده دارد اما باتوجه به موقعیت فیزیکی شهر کهریزک و اهمیت افزایش ضریب پیشگیری و ایمنی شهر، ایجاد سازمان آتش نشانی یکی از اولویت های مدیریت شهری کهریزک محسوب می شد که خوشبختانه با پیگیری و رایزنی های متعدد از سوی معاونت خدمات شهری توانستیم مجوز سازمان آتش نشانی را از استانداری تهران دریافت کنیم.

شهردار کهریزک افزود: درحال حاضر اساسنامه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک  از سوی سازمان دهیاری ها و شهرداری های کشور تایید و توسط استانداری تهران ابلاغ شده است که پس از اتمام پروسه اداری مجوز تاسیس سازمان آتش نشانی و مرکز خدمات ایمنی شهرداری کهریزک صادر می شود.

وی در تکمیل این خبر اظهار داشت: سازمان آتش نشانی با در اختیار داشتن دایره وسیع تری از وظایف واختیارات و تجهیزات نقش موثرتری در ارائه خدمات ایمنی به شهروندان و اجرای نقش پیشگیری محور در شهر دارد.

مهندس نعمت زاده خاطرنشان کرد: مرکز اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک هم اکنون با دراختیار داشتن امکانات و تجهیزات امداد رسانی استاندارد و مناسب یکی از مراکز نمونه استان به شمار می رود که علاوه بر  خدمات رسانی در شهر کهریزک جهت ارائه عملیات های امداد و نجات و اطفای حریق در شهرها و روستاهای همجوار و معابر جاده ای آماده خدمت است.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0